سندلر و آنیستون درگیر قتل می‌شوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

 • سندلر و آنیستون درگیر قتل می‌شوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، آدام سندلر و جنیفر آنیستون که آخرین بار در فیلم کمدی سال ۲۰۱۱ با عنوان «فقط باهاش برو» با هم بازی کرده بودند بار دیگر در فیلمی کمدی با عنوان «معمای قتل» با هم در برابر دوربین ظاهر می‌شوند.

  فیلمنامه این فیلم را جیمز وندربیلت نویسنده «سقوط کاخ سفید» نوشته است.

  این فیلم درباره یک پلیس نیویورک با بازی سندلر است که قرار است سرانجام با همسرش- با بازی آنیستون- به سفری به اروپا که از مدت‌ها پیش قولش را داده بود، بروند.

  شانس آنها موجب می‌شود تا با خانواده‌ای در یک کشتی عالی که متعلق به میلیاردر پیر مالکولم کویینسی است همراه شوند اما کویینسی به قتل می‌رسد و این زوج مظنون‌های اصلی هستند.

  فیلم قبلی این دو با موفقیت در گیشه روبه رو شد و در بازار داخلی آمریکا ۱۰۳ میلیون دلار و در بازار جهانی ۲۱۵ میلیون دلار فروش کرد.

  سندلر مدتی است با نتفلیکس همکاری می‌کند و یک قرارداد بزرگ تولید فیلم با این شبکه بسته است. «داستان‌های مه‌یروویتس» ساخته نوآ باوم‌باخ که سندلر در آن بازی کرده بود نخستین همکاری وی با نتفلیکس را رقم زد. «معمای قتل» ششمین پروژه بلند سندلر با نتفلیکس است اما آنیستون با این فیلم نخستین همکاری‌اش با نتفلیکس را تجربه می‌کند.